Modlitwa o cudowne uzdrowienie Edytki (córeczki) I niesłabnącą wiarę.

O Parafii i Obrazie w Milejczycach dowiedzieliśmy się od nauczycielki w szkole w Warszawie.
Wiedząc, że jesteśmy wierzący powiedziała o tym miejscu. W te niedzielę 3.05.2026 przyjechaliśmy tutaj z Edytką i drugą 4 letnią córeczka. Edytka (9 lat)przestała słyszeć jak miała 2,5 roczku, odzyskała słuch w wieku 6 lat. Od 4 r.ż ma stwierdzony autyzm. Chodzi do pierwszej klasy, w tym roku przystepuje do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, pięknie pisze, liczy, rysuje i czyta mimo lat ciszy, ale przede wszystkim zaczyna powolutku mówić. Kiedy tylko wysiadłam z auta zaczęły lecieć mi łzy, leciały mi przez cały pobyt, co było niezwykłym dla mnie przezyciem i zjawiskiem bo czułam tam błogi spokój. Tam czułam się jak w domu, czułam spokój prosząc Księdza o pobłogosławienie mojej córeczki. Poraz pierwszy w życiu czułam coś tak niesamowitego, tak głębokiego, czystego i pełnego spokoju. Wierzę, że Jezus pomoże mojej córeczce, że Duch Święty natchnie ją miłością, dobrocią i siłą. Wierzę, że właśnie tam poczułam ja i moja rodzina prawdziwe połączenie z Niebiem. To tak jakby ktoś oczyścił całe moje serce i umysł, jakby przytulając mnie mówił: To co przeszliście było Wam potrzebne, ale to już koniec. Teraz możesz być spokojna bo jestem przy Was. Nigdy nie zapomnę tego uczucia, wzroku i uśmiechu swoich córeczek i Księdza który Błogosławi Edytkę.
Z całego serca dziękuję za ten Dar.

Natalia
error: Pliki chronione prawem autorskim !!